dilluns, 10 de desembre de 2018

PROJECTE PATIS - NOVA WEB. 
[Escola] - La vostra opinió és molt important 
Benvolgudes famílies, 

Com molt bé ja sabeu, la participació a la nostra escola és molt important, per aquest motiu us escrivim per compartir la informació de que hem iniciat el procés de canvi molt important i necessari de la WEB de la nostra Escola i el Projecte Patis.  

NOVA WEB
Ens fa molta il·lusió actualitzar una de les eines de comunicació més importants i volem que compleixi les vostres expectatives i necessitats i per això us demanem la vostra col·laboració i participació. 

(respon clicant la imatge)

PROJECTE PATIS
Des de fa temps que estem treballant per donar forma al procés de reforma del pati, a més de redefinir les activitats, el temps i els espais de l’esbarjo de l’escola. Però abans de treballar en una proposta, voldríem conèixer la vostra opinió i per aquest motiu us agrairem molt si ens podeu respondre aquesta breu enquesta.


(respon clicant la imatge)Us estarem molt agraïts si podeu respondre les dues enquestes  i donar les vostres opinions. Recollirem respostes fins el 10 de desembre.


Moltes gràcies